Сортовий прокат


Нержавіючий прут

 

Прут – це пруток круглого перетину з нержавіючої сталі, що не володіє магнітними властивостями. За методом виробництва може бути як холоднокатаний, так і гарячекатаний. Прути випускаються різного діаметру і різної довжини.rolledopt

Нержавіючий прут AISI широко застосовується в хімічній, текстильній, фармацевтичній, харчовій, паперовій промисловості, в машинобудуванні, в побутових цілях, може використовуватися в якості заготовки для виготовлення деталей, кріплення і т.д. До безумовних переваг прута з нержавіючої сталі відноситься те, що він стійкий до корозії не тільки в атмосфері, але й у багатьох агресивних середовищах. Крім того, нержавіючий прут має високу міцність і зносостійкість, а отже виготовлені з нержавіючого прутка деталі прослужать набагато довше деталей з інших матеріалів.

Завдяки перерахованим вище факторам на багатьох виробництвах харчової та хімічної промисловості нержавіюча сталь і прут з нержавіючої сталі, зокрема, не мають реальної альтернативи.

Зрозуміло, можна спробувати встановити замість нержавіючих прутiв аналогічний виріб зі звичайного металу, проте в цьому випадку його доведеться міняти в кілька разів частіше. Це неминуче призведе до того, що вартість експлуатації та ремонту обладнання виросте в рази. Крім того, частий ремонт спричинить значні втрати, пов’язані з простоєм устаткування впродовж тривалого часу.