ТОВ металургійний завод “Запоріжспецсталь” заснований в 2009 р. Виробничі потужності підприємства розташовані на території цілісного майнового комплексу колишнього “Запоріжметалургремонт”.

Основними напрямками діяльності є ливарне виробництво різних марок чавуну та сталі, виробництво дрібно-сортного прокату. У 2013р., Фахівцями ТОВ металургійний завод “Запорiжспецсталь”, були розроблені, затверджені, зареєстровані ТУ У 24.1-36836387-002: 2013 “Гранули з легованої сталі технічні“, налагоджений технологічний цикл і випуск продукції.

Наша стратегія:

Досягнення максимального прибутку, підвищення конкурентоспроможності, постійне вдосконалення виробничої бази, впровадження сучасних технологічних процесів виробництва, розвиток творчого потенціалу співробітників.

Наша мета:

  • Забезпечення замовника продукцією підприємства відповідно до договорів і ринковим попитом;
  • Забезпечення персоналу підприємства заробітною платою, нормальними умовами праці та можливістю професійного росту;
  • Створення нових робочих місць для населення;
  • Охорона навколишнього середовища: землі, повітряного і водного басейнів;
  • Недопущення збоїв у роботі підприємства (випуску бракованої продукції, зриву замовлення, різкого скорочення обсягів виробництва і зниження рентабельності).

 

Наші переваги:

  • ШВИДКІСТЬ – оптимальне скорочення ієрархічної драбини керівництва, висока кваліфікація і мобільність персоналу в поєднанні з матеріально-технічною базою з підготовки виробництва, дозволило добитися високих темпів роботи.
  • ЯКІСТЬ – наявність необхідного і спеціального устаткування, дозволяє здійснювати контроль на кожному етапі виробництва, дозволяючи домогтися максимальної якості продукції.
  • ЦІНА – існуюча система управління та оптимізація штатного розкладу, дозволили домогтися істотного скорочення накладних витрат на одиницю продукції, що випускається.

Фундамент ТОВ металургійний завод “Запоріжспецсталь” – потужний і згуртований склад інженерно-технічних і виробничих співробітників, які в найкоротші терміни виконають найскладніше замовлення.

Ви завжди можете скористатися формою зворотного зв’язку і уточнити всю необхідну інформацію у наших менеджерів.